Daling winst derde kwartaal Foot Locker
E-mail
maandag 21 november 2005

Sportschoenenketen Foot Locker heeft de winst voor het derde kwartaal met 11 procent zien dalen. Oorzaak hiervoor zijn de verhoogde uitgaves ten behoeve van de Europese marketing.

De winst voor het kwartaal bedroeg $66 miljoen (€55.8 miljoen), vergeleken met $74 miljoen vorig jaar, terwijl de omzet met 3 procent steeg naar $1.41 miljard, ten opzichte van $1.37 miljard vorig jaar. Het bedrijf zei dat de Footaction, Champs Sports en Foot Locker Canada ketens een goede omzet hadden gerealiseerd.

Voorzitter Matthew Serra zei: ”De resultaten van het derde kwartaal zijn aangetast door onze toegenomen promotionele activiteiten in Europa. Daardoor daalde onze inventarisgroei maar waren wij in staat beter mee te dingen in een aantal lokale markten.” De nettowinst voor het jaar tot dusverre bedroeg $168 miljoen, vergeleken met $240 miljoen vorig jaar.


Bookmark or Share

| More