Fors verlies Escada
E-mail
donderdag 18 december 2003

Het luxegoederenconcern Escada verkeert in zwaar weer. Het bedrijf heeft een netto verlies gerapporteerd van 75 miljoen euro voor het financiële jaar 2002-03. Een flinke tegenvaller, zeker vergeleken met het boekjaar hiervoor toen Escada nog een winst van 4,4 miljoen euro kon onthullen.

Escada, dat zich onlangs genoodzaakt zag 1/5 deel van alle arbeidskrachten op straat te zetten in een poging om de verliezen te reduceren, liet weten dat de inkomsten fors gedaald zijn. Van 773 miljoen euro naar 621 miljoen euro.

Hoewel de resultaten teleurstellend zijn heeft CEO Wolfgang Levy laten weten dat Escada's herstructureringsplan doorgang vindt en dat het bedrijf in de periode 2003-04 weer winst zal gaan maken.

 


Bookmark or Share

| More