s.Oliver loves Rio
E-mail
vrijdag 09 februari 2007

Rio de Janeiro is het helemaal! Deze bruisende stad barst van de energie en is een prachtige combinatie van mode, topmodellen, zon, zee en strand. s.Oliver zag in deze Braziliaanse metropool de perfecte locatie voor de campagne Spring/Summer 2007. Tijdens een vijf dagen durende fotosessie werden adembenemende beelden vastgelegd die de merkfilosofie van s.Oliver feilloos overbrengen. Een internationaal creatief team met onder meer fotograaf Matthias Vriens richtte de lens op de Braziliaanse modellen én op de verschillende productlijnen van s.Oliver.

De campagne geldt voor de lijnen s.Oliver Selection men en women, s.Oliver Casual men en women, QS by s.Oliver male en female, s.Oliver Body- and Beachwear, s.Oliver Junior, s.Oliver Accessories en de licentieproducten s.Oliver Shoes, s.Oliver Time & Jewel, s.Oliver Eyewear, s.Oliver Fragrances en s.Oliver Homewear. De verschillende motieven staan voor wereldwijde flair, de hoge kwaliteit van de kleding, energie en emotie. Voor elke productlijn werd zorgvuldig een andere setting gekozen, zodat ze voor de consument gemakkelijk te onderscheiden zijn. Met droomstranden en ongecompliceerde taferelen maken s.Oliver Casual men en women een statement waar de vrolijkheid vanaf spat. Moderne architectuur en een jetset lifestyle zijn de belangrijkste elementen voor de premium kledinglijnen s.Oliver Selection men en women. De trendy sublabels QS by s.Oliver male en female zijn hip en sexy en werden gefotografeerd in de vetste hotspots van de jeugd in Rio. Spannende close-ups in een setting waarin de temperaturen hoog oplopen richten het spotlight op accessoires en licentieproducten. s.Oliver Junior komt natuurlijk en speels over.

Vanaf februari 2007 zal de campagne internationaal in de volgende landen uitkomen: Nederland, België, Estland, Griekenland, Oostenrijk, Rusland, Zwitserland, Slovenië/Kroatië, de Tsjechische Republiek/Slovakije en blow-ups in Hongarije en in Moskou, St. Petersburg, Praag, Brno en Bratislava.


Bookmark or Share

| More