H&M opent winkel op het strand
E-mail
vrijdag 27 mei 2011
Dit weekend kunnen consumenten met de voeten in het zand de WaterAid-collectie van H&M bekijken. De Zweedse winkelketen opent een pop-up store aan het Zwarte pad in Scheveningen.

Hoewel het geen strandweer wordt dit weekend – de verwachting is zo’n zestien graden – opent H&M een beach store in Scheveningen, die aangepast is aan de look en feel van het strand. De winkelketen zal in de tijdelijke winkel de WaterAid-collectie verkopen, waarvan 25 procent van de opbrengst naar de gelijknamige stichting zal gaan. Met de collectie en de pop-up winkel wil het modebedrijf aandacht vragen voor de basisbehoeften van schoon water en goede sanitaire voorzieningen.

De WaterAid collectie bestaat uit strandoutfits als overslagjurken, bikini’s en jumpsuits. Voor de heren verkoopt de pop-up store vooral shorts en overhemden. De collecties zijn allen uitgevoerd in blauwtinten.


Bookmark or Share

| More