| Jeans Centre lanceert nieuwe webshop |
|
| maandag 14 februari 2011 | |
|
Jeans Centre lanceert een nieuwe website en webshop.
De webshop biedt een grote collectie met o.a. jeans, tops en accessoires voor mannen en vrouwen van merken zoals Cars, Chief, Garcia, Image, Levi’s, LTB, No Excess, Pilot, Wrangler en Yezz.
Jeans Jeans Centre is, met bijna 100 winkels in Nederland, dé jeansspecialist voor iedereen die op zoek is naar een modieuze en betaalbare merkjeans. Jeans Centre is een nauwe samenwerking aangegaan met DLVS Creative Service, waar gewerkt is aan een nieuwe brand identity en logo. Voor meer informatie: www.jeanscentre.nl www.dlvs.nl |

Centre verzendt de bestellingen binnen heel Nederland en het retourneren van artikelen is binnen 15 dagen kosteloos mogelijk. Om de lancering van de webshop te vieren, krijgen de webshoppers een tas van Garcia cadeau bij iedere bestelling. Daarnaast maken inschrijvers voor de nieuwsbrief kans op een Jeans Centre cadeaubon ter waarde van €100,-. 
