Nieuwe CEO voor Marc O'Polo
E-mail
dinsdag 07 augustus 2012
In oktober zal Werner Böck zijn functie als CEO van modemerk Marc O'Polo overdragen aan Alexander Gedat. De huidige CEO zal dan lid worden van de Raad van Commissarissen.

Gedat werkt momenteel zeventien jaar voor het Duitse modemerk. Op dit moment is hij corporate officer, ook was hij enkele jaren verantwoordelijk voor de distributie.

Marc O'Polo is in meer dan 2500 winkels in ruim dertig landen verkrijgbaar, waaronder Duitsland, Nederland, België, Oostenrijk, Ierland, Frankrijk, Zwitserland, Zweden, Finland en Denemarken, Rusland en Polen. Als onderdeel van de internationale expansie gaat het Duitse modelabel dit jaar eigen winkels openen. In Nederland waren al vijf franchisewinkels van het merk, maar dit jaar komen er drie eigen winkels en een outlet bij.


Bookmark or Share

| More

sky content R itsuitsit 120x600 201305