Swarovski viert moederdag met een sprankje poëzie
E-mail
vrijdag 19 februari 2010
Voor Moederdag 2010 heeft Swarovski een reeks verfijnde objecten ontworpen waarin hart- en bloemmotieven op moderne en originele wijze zijn verwerkt. Sieraden, modeaccessoires en decoratieve objecten komen allemaal bijeen in een collectie die een ongekend poëtisch gevoel oproept.

De ‘Lady’ lijn, bestaande uit een hanger, ring en bijpassende armband met zwartsatijnen koord, belichaamt elegantie en karakter dankzij speelse kleurcontrasten en combinaties van zilverkleurige, vergulde en crystal pavé hartjes. De ‘Louella’ bloem is een op en top vrouwelijk sieraad dat de puurheid van epoxy koppelt aan het raffinement van Pointiage®, in een subtiel palet van pastelkleuren. De stralende bloem is verkrijgbaar als hanger, ring en oorsieraden.

Met zijn vloeiende, klassieke vormgeving doet de ‘Fantasy’ set denken aan een rivier van kristal. De kristallen van verschillende afmetingen geven elk stuk een subtiel, stralend en tijdloos karakter. De ringen die Swarovski speciaal voor Moederdag heeft gemaakt zijn exclusieve verzamelobjecten die naar hartenlust kunnen worden gecombineerd. De ‘Flirt’ solitaire kenmerkt zich door zijn gouden gloed en geronde vormen; de set ‘Honestly’ ringen, verkrijgbaar in een zilverkleurige en vergulde uitvoering, heeft prachtig pure lijnen. De met twee kristallen getooide ring ‘Ludmilla’ valt op door zijn markante vintagestijl.

Een stuk dat absoluut niet mag ontbreken in uw collectie is de ‘Glam’ portefeuille, uitgevoerd in schitterend Crystal Mesh, die elk avondje uit tot een stijlvolle gelegenheid maakt. De compacte portefeuille kan eenvoudig in een tas worden opgeborgen of in de hand worden gehouden als een oogstrelend accessoire. Een ander glansrijk geschenkidee is de ‘Happy’ sleutelring. Dit sublieme stuk is aan de voorkant voorzien van een fotolijstje met een rand van Crystal Mesh, terwijl de achterzijde een spiegeltje laat zien, afgewerkt met zilverkleurig leer.

De ‘Starlet’ fotolijst, geïnspireerd door Art Deco-elementen, laat portretten van uw dierbaren prachtig tot hun recht komen. De sobere lijnen en de 1600 fonkelende kristallen die de fotolijst sieren creëren een uiterst geraffineerd effect.

Ook in 2010 staat de vlinder weer centraal in Swarovski’s Moederdagcollectie, dit jaar met een innovatief detail: op de vleugels zijn subtiele kristallen aangebracht die de vlinder een unieke, fonkelende glans geven. De collectie wordt compleet gemaakt door drie Dansende Bloemen – decoratieve objecten in vrolijke, uitbundige kleuren.

Poëzie staat centraal in deze collectie, bestemd voor moeders over de hele wereld. Swarovski wenst alle moeders een hele bijzondere dag toe.

‘LADY’

Hanger, armband en ring hebben elk vergulde en gerodineerde hartjes in combinatie met klassiek crystal pavé. De armband is voorzien van een satijnen riempje.

'LOUELLA'
Ring, oorsieraden en hanger in de vorm van een bloem met epoxy blaadjes en Crystal Moonlight, Crystal Comet Argent Light, Light Amethyst, Silk en White Opal Pointiage® kristallen.

‘FANTASY’
Collier, armband en oorsieraden met Crystal, Crystal Moonlight en Crystal Silver Shade op een vergulde ketting.

‘LUDMILLA’
Twee facetgeslepen kristallen in klauwzetting op een vergulde of verzilverde ring.

‘FLIRT’
Vergulde ring met een solitaire Golden Satin kristal omgeven door Golden Shadow crystal pavé.

‘HONESTLY’
Set van twee ringen in goud- of zilverkleurige schakeringen met vierkant geslepen heldere kristallen in bezelzetting.

‘STARLET’ FOTOLIJST
Fotolijst met aan weerszijden duizenden fraai fonkelende kristallen.

'VLINDER’
Facetgeslepen vlinder van helder kristal met kristallen chatons op de randen van de vleugels.

‘EVE’
Zonnebloem met facetgeslepen bloemblaadjes van Jonquil kristal, stamper van Copper kristal, voet van Chrysolite kristal, blad van Emerald Satin kristal en metalen stengel.

‘LIV’
Klavertje vier met blaadjes van Peridot kristal en stamper van helder kristal. Midden op de bloem prijkt een White Alabaster chaton.Ronde voet van Moonlight Kristal, hartvormig blad van facetgeslepen Rosaline kristal en metalen stengel.

‘JESS’
Madeliefje met facetgeslepen blaadjes van White Opal kristal, stamper van Jonquil kristal, en bloesem versierd met een ster van Vitrail Light kristal. Ronde voet van Chrysolite kristal, blad van Erinite kristal en metalen stengel.

In 1895 verhuisde Daniel Swarovski I, een Boheemse uitvinder en idealist, naar het dorpje Wattens in Tirol (Oostenrijk) met zijn pas uitgevonden machine voor het slijpen en polijsten van kristalstenen voor sieraden. Dit vormde het begin van een revolutie in de modewereld. Sindsdien is Swarovski uitgegroeid tot ’s werelds meest vooraanstaande producent van precisiegeslepen kristal, voor modeaccessoires, sieraden en – meer recent – verlichting, architectuur en interieurtoepassingen. Tegenwoordig heeft het familiebedrijf, dat nog steeds in Wattens gevestigd is en geleid wordt door familieleden van de vierde en vijfde generatie, een personeelsbestand van ongeveer 23.900 werknemers. Het bedrijf heeft een wereldwijde afzetmarkt en is in meer dan 120 landen vertegenwoordigd. In 2008 bedroeg de omzet 2,52 miljard euro. Swarovski bestaat uit twee hoofdbedrijven, waarvan het ene afzonderlijke elementen vervaardigt en verkoopt, en het andere kant-en-klare designproducten creëert. De kristalcomponenten van Swarovski, bekend onder de merknaam CRYSTALLIZED™ - Swarovski Elements voor mode en STRASS®Swarovski ® Crystal voor architectuur en verlichting, zijn een essentieel ingrediënt geworden van internationaal design.

Sinds 1965 is Swarovski betrokken bij de industrie voor exclusieve sieraden met zijn precisiegeslepen edelstenen en synthetische stenen. Sinds april 2008 heeft deze samenwerking een nieuwe impuls gekregen dankzij de revitalisering van het product en de nieuwe naam ENLIGHTENEDTM - Swarovski Elements. Swarovski’s eigen accessoire-, sieraden- en woondecoratielijnen, die de creativiteit laten zien die de kern vormt van de onderneming, worden via meer dan 1600 Swarovski verkooppunten in alle grote modehoofdsteden verkocht. Ondertussen is de exclusieve Daniel Swarovski accessoirecollectie het Couture-visitekaartje van de onderneming geworden. De Swarovski Crystal Society telt wereldwijd bijna 350.000 leden - verwoede verzamelaars van de beroemde kristallen figuren. In 1995 werd in Wattens de Swarovski Kristallwelten geopend, het multimedia kristalmuseum ter ere van Swarovski’s wereld van innovatie en inspiratie. Andere onderdelen van het Swarovski-concern zijn Tyrolit®, dat slijpinstrumenten maakt; Swareflex, dat reflectoren voor de verkeersveiligheid vervaardigt en Swarovski Optik, dat optische precisie-instrumenten produceert.

Voor corporate materiaal en PR-informatie kunt u contact opnemen met:
Swarovski Handelsonderneming Benelux B.V.
Annick Hoppener
Mail: Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken
Tel: +31 (0)223 670 500
Fax: +31 (0)223 632 035

Voor productuitleen en beeldmateriaal kunt u contact opnemen met:
Coebergh Communicatie & PR
Kiki Hirschfeldt
Mail: Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken
Tel: +31 (0) 20 470 87 87
Fax: +31 (0) 20 470 88 13

Bookmark or Share

| More