We naar China
E-mail
maandag 02 augustus 2010
De Nederlandse retailformule We Fashion heeft een overeenkomst gesloten met Uniquepai. Dat heeft het bedrijf bekend gemaakt middels een persbericht. Het doel van de overeenkomst is om binnen 5 jaar ongeveer 200 We Fashion modewinkels te openen in China. De eerste winkels zullen naar verwachting rond de jaarwisseling in Beijing en Sjanghai geopend worden. Daarnaast worden de WE collecties in 2011 online aangeboden in het land.

China, met meer dan 1 miljard inwoners, is één van de hardst groeiende economische wereldmarkten. Dit feit èn de groeiende middenklasse maken dat We China ziet als een interessante markt.

Wouter Kolk: "We Fashion is een partnership overeengekomen met Uniquepai vanwege hun modekennis en kennis van de Chinese markt. Uniquepai is ervan overtuigd dat het (nieuwe) winkel- en modeconcept van We Fashion zeer geschikt is voor de Chinese markt. De snelle opkomst en groei van het middensegment sluiten perfect aan bij de expansiestrategie en gewenste positionering van een merk als We. De Chinese consument wordt bovendien steeds individueler en zelfbewuster, wat perfect past bij ons credo Create Your Own Style."


Bookmark or Share

| More