van Gils FW11
E-mail
donderdag 13 januari 2011
VAN GILS Fall/Winter collectie 2011,BREDA, JANUARI 2011,Van Gils introduceert: ‘The New Suit’.
Van Gils Fashion presenteert haar Fall-Winter collectie 2011, die bestaat uit o.a. kostuums, colberts, jassen, shirts, knitwear en chino's. De collectie wordt versterkt door het brede scala aan accessoires zoals sjaals en stropdassen, brillen, schoenen en lederen tassen. Bovendien introduceert Van Gils dit seizoen haar nieuwste innovatie: 'The New Suit'. De Fall-Winter collectie presenteert Van Gils op de Pitti Uomo in Florence (11-14 januari 2011) en op de Modefabriek in Amsterdam (23-24 januari 2011).

The New Suit
VAN GILS verlegt haar grenzen met The New Suit door de perfecte balans te creëren tussen formeel en informeel. Robert Meijer, CEO Van Gils Fashion: "Mannen zoeken steeds vaker naar een meer informele, smart casual look (dat tevens zakelijk kan worden gedragen), maar willen zich wel altijd in stijl kleden. ‘The New Suit’ is het juiste antwoord op deze behoefte. The New Suit is een driedelig pak dat bestaat uit drie verschillende soorten stoffen. Hierdoor creëert Van Gils de ultieme New Formal look die door de zorgvuldige samenstelling één geheel vormt."

Extraordinary collectie
De Fall-Winter 2011 collectie van VAN GILS bestaat uit een sterk kleurpallet zoals een melange van licht/ houtskool grijs tot aan navy en zwart. Ook de bruin en camel tinten zijn niet vergeten. Kleuren als warm roze, honing geel en ‘vervaagt’ blauw zorgen voor verassende accenten. Het gebruik van rijke stoffen brengt de collectie naar een hoger niveau. De collectie bestaat uit: Seasonals: ieder seizoen een nieuwe, reeks van gecoördineerde silhouetten. Een aantal uitblinkers in de Fall-Winter collectie van 2011 zijn: het unconstructed flanellen kostuum, het unlined geruite colbert, de peacoat en de chino. Essentials: de onmisbare basis die iedere de man in zijn garderobe moet hebben. Tevens bevat Essentials een uitstekend ‘never out of stock’ programma voor de retailer. VAN GILS Forty-Eight: een seizoensgebonden Luxury Collection, waarin het vakmanschap van het merk volledig tot zijn recht komt. Daarnaast introduceert VAN GILS de full canvas methode voor de kostuums waarbij materialen worden gebruikt als paardenhaar en katoen.

Over het merk
VAN GILS is opgericht in 1948 en staat bekend om haar vakmanschap. De gedachte van VAN GILS is dat het leven ‘extraordinary’ is. VAN GILS gelooft dat de juiste kleding mannen het vertrouwen geven om het leven ‘extraordinary’ te maken. VAN GILS maakt de beste op maat gemaakte producten in de wereld en zoekt continu naar vernieuwende silhouetten.


Bookmark or Share

| More