Nieuw Nederlands kinderbadmode merk: Bikiniez
E-mail
vrijdag 01 juli 2011
Exclusieve handgemaakte bikini’s voor meisjes van 1 tot 12 jaar. Bikiniez is een nieuw Nederlands kinderbadmodemerk. Barbara Kaalen heeft dit voorjaar/zomer haar eerste collectie exclusieve handgemaakte kinderbikini’s en aanverwanten op de markt gezet. Deze zijn te bestellen via www.bikiniez.com.

Barbara Kaalen, moeder van Lola & Ziza is de ontwerpster en de bedenkster van Bikiniez.
De niet vanzelfsprekende combinaties van panterprint met parels en zoete roze kantjes waarmee zij de bikinietjes voor haar dochters maakte, was zo’n succes dat anderen deze bikini’s ook wilden bestellen.

Barbara heeft voor haar moederschap veel gereisd in Zuid- en Midden-Amerika en Azië. De voorliefde die zij heeft voor folklore, gypsy en Indiaanse culturen is daardoor alleen maar groter geworden en tevens een bron van inspiratie.
,,Wat deze groepen gemeen hebben is de spirit van vrijheid, daar kan ik me helemaal in vinden. De vlinder die vaak terugkomt in de collectie symboliseert vrijheid. De terugkerende panterprint in elk artikel staat voor het speelse in het kind. Twee eigenschappen waarvan ik vind dat je die nooit mag kwijtraken.”

De bikini’s worden in beperkte oplage (series van 6 stuks in verschillende maten) door Barbara met de hand gemaakt. De items worden zorgvuldig gestyled tot een exclusief product. Elke bikini is dus uniek. De collectie van Bikiniez wordt aangevuld met bandana’s, heupdoeken en accessoires bijpassend bij de bikini’s. Voor de allerkleinste is er de meest hippe luierbroek.

De zomer is begonnen en laat je verrassen door deze prachtige collectie!

Ga naar: www.bikiniez.com



Bookmark or Share

| More