native kids spring/summer 2012
E-mail
donderdag 04 augustus 2011
Het trendy schoenmerk Native brengt ook komende zomer een collectie hippe sneakers voor kids. De modellen van Native zijn een unieke samensmelting van tijdloze sneaker klassiekers en het lichtgewicht EVA materiaal.

De bedenkers van Native steken hun liefde voor sneaker klassiekers niet achter stoelen of banken. Native heeft de beste features van de klassiekers omgedoopt in het lichtgewicht EVA materiaal en ze vervolgens een nieuwe naam gegeven; The Corrado, The Jefferson, The Howard en The Miller.



De kids modellen zijn direct afgeleid van de volwassen lijn van Native en komen in vrolijke kleuren als; Hot Sauce Red, Hollywood Pink en Picnic Green. Alle modellen van Native zijn uniseks, kunnen tegen een stootje, zijn waterproof en gemakkelijk schoon te maken. Doordat het EVA materiaal zich naar de vorm van de voet vormt, zijn alle Native kids modellen ook nog eens zeer comfortabel.



Kijk voor meer informatie op www.nativeshoes.com


SALES
WENDELFRED BV

Eline Leeuwenberg
T. +31 (0)79 - 3620030
M.+31 (0)6-28789493
E. Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken

Bookmark or Share

| More