| 10 FEET Winter’11 |
|
| maandag 17 oktober 2011 | |
De 10 FEET winter collectie speelt kort in op de nieuwste trends. De artikelen zijn uitgewerkt en aan alle details is aandacht besteed. Totaal vernieuwde styles en klassiekers passeren de winter van 2011/12.
Als het aan het Chief DesignerAndrea Hilgersom en haar designteam ligt wordt het een winter vol hemelse blends van materialen en kleur; de perfecte cocktail! Deze mix staat garant voor een zalige koektrommel van geweldige items voor: Your Individual Style Blend. ![]() Viva la layers met cute t-shirts en cropped mohair knitted cable jumpers gecombineerd met een superfijn breisel cardigan en een leren short. Uiteenlopende stijlen van een college check blazer met corduroy collar tot een fijne jersey blazer met tuxedo collar & chiffon lining, afgestyled met een funny tee en een denim chino pant. Turn to your wild side met de uitdagende animal flower print & een low crotch skinny cargo pant. Women Power. Met items zoals de high waist tulip skirt van mouline sweat, double breasted tweed chanel blazer, chino pant met mini pied-de-poule print, een bodyfit cargo dress en een stoere washed out black denim. Het kleurpalet van de Winter 2011/12 is uiteenlopend van coole grijstinten als; grey melé, greyhound, elephant, deep black, navy & olive tot warme kleuren als mocca, woolwhite & champagne. Door het gebruik van krachtige accentkleuren als flame & ink blue en een beetje bordeaux is het een collectie vol karakter! Benieuwd waar wij zoal onze inspiratie opdoen? Bekijk: www.10feet.nl |

De 10 FEET winter collectie speelt kort in op de nieuwste trends. De artikelen zijn uitgewerkt en aan alle details is aandacht besteed. Totaal vernieuwde styles en klassiekers passeren de winter van 2011/12.
Als het aan het Chief Designer

